Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Cesta přes mostek, signováno vpravo dole J. Grus, vlevo dole datováno 76, olej/papír, 63 x 88 cm, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |